Wymiana szybki iPhone

Szybka to jedna z najczęściej wymienianych części w iPhonie. Wystarczy chwila nieuwagi, upuszczenie smartfona na ziemię, żeby ekran uległ uszkodzeniu. Pęknięcie szybki może spowodować zakłócenia w pracy całego urządzenia. Obraz jest zamazany, wyświetla się tylko częściowo, lub też w ogóle jest niewidoczny.

Wymiana szybki iPhone Warszawa

Często sami nie jesteśmy w stanie ocenić, czy naszym problemem jest jedynie szybka, czy też uszkodzeniu uległ cały wyświetlacz. Dlatego powinniśmy iPhone`a oddać w ręce ekspertów, najlepiej do autoryzowanego serwisu Apple. Wymiana szybki iPhone w Warszawie nie jest przedsięwzięciem szczególnie skomplikowanym. Zazwyczaj nie wymaga nawet osobistego odwiedzania punktu usługowego. Wystarczy zatelefonować do wybranego (na przykład w Internecie) warszawskiego serwisu i zamówić usługę kurierską.

Wymiana zbitej szybki

Najczęściej jest ona bezpłatna. Kurier stawi się w umówionym miejscu i odbierze iPhone`a. Następnie otrzymamy telefon z informacją, jak poważne jest uszkodzenie, ile czasu zajmie jego naprawa i jaki będzie jej koszt. Na koniec w uzgodnionym terminie kurier  odwiezie nam naprawionego  smartfona.