Najtańszy iPhone SE2. Premiera iPhone SE2 wiosna 2020r.

Najtańszy iPhone SE2. Premiera iPhone SE2 wiosna 2020r.

Czego możemy się spodziewać po najnowszym i zarazem najtańszym modelu iPhone, który szykuje dla nas Apple? Nie wszystko jeszcze wiemy, ale prawdopodobnie ma kosztować 399 dolarów, co czyni go najtańszym iPhon’em. Damy za niego około 1500zł, będzie miał mniejszy wyświetlacz i baterię wytrzymującą kilka dni. iPhone SE2 wyposażony w najnowszy procesor A13 Bionic (który zastosowano w iPhone’ach 11/Pro) i 3 GB RAM. Ma być dostępny w wersjach 64 GB i 128 GB, w kolorze srebrnym, czerwonym i gwiezdnej szarości.

iPhone SE2 pomiera I kwartał 2020r.

iPhone SE 2 pojawi się w pierwszym kwartale 2020 roku i będzie kosztować 399 dolarów. Tak twierdzi znany analityk, Ming-Chi Kuo. O swoich predykcjach poinformował na blogu macrumors.com. Jeśli ma rację, to być może wiemy, jakich cen możemy spodziewać się w Polsce. Nowy iPhone ma być tańszy, ale prawdopodobnie też dużo mniejszy mniejszy. Nie tylko Apple odchodzi od maksymalnego powiekszania wyświetlacza na korzyść dłużej wytrzymującej baterii i skupieniu się na bardziej fukcjonalnych zaletach telefonu. Prawdopodobnie mamy tu analogię do 2016 roku. Wprowadzony wówczas iPhone SE pojawił się jako mniejsza wersja wydanego rok wcześniej iPhone 6s. Miał zbliżoną specyfikację, lecz mniejszy wyświetlacz i wygląd starszego iPhone’a 5s.

iPhone SE z 2016 roku

wprowadzenie najpierw na rynek ciut tańszego iPhone XR, a później iPhone 11, okazało się strzałem w dziesiątkę. Przy czym nie rozwiązuje do wszystkich problemów. Są jeszcze użytkownicy, którzy nie przepadają na coraz to większymi smartfonami. To właśnie do nich skierowany był pierwszy iPhone SE. Dzisiaj widzimy powtórzenie tej historii tym razem z iPhone SE2 w roli głownej, który będzie istniał razem z iPhone 11 i iPhone Xs w dużych dysonansie, jednak pewnie stanie się masowym telefonem dla każdego, kto nie chce przeznaczac na telefon więcej niż 2000zł.

Czytaj też:

1 Comment

Comments are closed.