Słuchawki Apple AirPods – adaptacyjna korekcja dźwięku

Jak każdy sprzęt Apple, już pierwsze słuchawki Apple AirPods narobiły sporo szumu w mediach jeszcze przed swoją premierą w 2013 roku. Bezprzewodowe douszne słuchawki z dołączonym specjalnym etui, który po schowaniu Podsów dodatkowo je ładuje, stały się obowiązkowym gadżetem dla wszystkich fanów elektroniki sygnowanej nadgryzionym jabłkiem. Dziś bez problemu dostrzeżemy słuchawki Apple na ulicach, są to przecież najlepiej sprzedające się słuchawki na świecie.

Apple AirPods trzeciej generacji

18 października 2021 gigant zapowiedział wyjście kolejnego modelu słuchawek, a mianowicie trzeciej generacji AirPodsów. Nowe słuchawki Apple dzięki adapcyjnej korekcji dźwięku mają, według słów producenta, dostrajać muzykę do kształtu uszu użytkownika. Airpodsy mają wbudowany mikrofon, który w trzeciej generacji pokryty jest specjalną siateczką, wyciszającą szum wiatru podczas rozmowy. Dzięki temu te praktyczne gadżety sprawdzą się nie tylko do słuchania muzyki, ale pozwolą spokojnie prowadzić rozmowę telefoniczną.

Apple AirPods drugiej generacji

Użytkownicy Airpods drugiej generacji już wcześniej chwalili sobie bezproblemowe rozmowy i dobrą jakość dźwięku, a także łatwość obsługi. Ze względu na kompletny brak kabla, niektóre osoby bały się zgubić słuchawki Apple, jednak gigant wyszedł im naprzeciw. Z Airpodsami (również nowej generacji) współpracuje aplikacja Lokalizator, która pomoże odnaleźć słuchawki i precyzyjnie określi, w jakiej odległości od nas się znajdują.

Dzielenie się muzyką w słuchawkach Airpods

Melomani z pewnością docenią funkcję dzielenia się muzyką z innymi posiadaczami słuchawek Apple. Jak zapowiada jabłkowy gigant, wystarczy że drugi użytkownik zbliży swoje AirPods do urządzenia, z którego odtwarzamy dźwięk i momentalnie możemy słuchać piosenki na obu zestawach AirPods naraz. 

1 Comment

  1. […] Czytaj też artykuł: Słuchawki Apple AirPods – adaptacyjna korekcja dźwięku […]

Comments are closed.