Premiera nowego iPhone 13 – cena, osprzęt, wydajność

Premiera nowego iPhone

Ostatnio na rynku dużo kontrowersji wzbudza premiera najnowszego smartfona od Apple a mianowicie iPhone 13. Premiera nowego iPhone miała miejsce we wrześniu tego roku. Czym różni się ta wersja Apple iPhone od innych? Przede wszystkim został wprowadzony nowy wygląd. Użytkownicy mają do wyboru szerszą gamę kolorystyczną. Również wcięcie na aparat przedni zmniejszyło się o około 20%, dzięki temu telefon prezentuje się zgrabniej niż poprzednie wersje iPhone

iPhone 13 – procesor, bateria

Ważne jest to, że każde urządzenie zostało wyposażone w nowy, bardziej zaawansowany procesor. Również czas baterii został wydłużony, co dotychczas było największą zmorą użytkowników iPhone. Główną zaletą jest oczywiście aparat. Dodano zaawansowaną optyczną stabilizację obrazu, tryb ultraszerokokątny oraz opcję Styli fotograficznych. 

iPhone cena

Ceny najnowszych iPhone wahają się od 3599 zł nawet do 8199 zł. Wszystko zależy oczywiście od modelu jaki użytkownik chce wybrać. Wybór zaczyna się od iPhone 13 mini a kończy na iPhone 13 Pro Max. Oczywiście nie tylko wersje iPhone mają wpływ na cenę. Duży wpływ na cenę smartfona ma również ilość pamięci jaką wybierze użytkownik. Najnowszy iPhone został wzbogacony o nowy wariant pamięci- 1 terabajt. Fanatycy urządzeń od Apple są z tego faktu na pewno bardzo zadowoleni. 

Najnowszy iPhone

Telefon ma na pewno wiele zalet. Został ulepszony nie tylko aparat, ale co najważniejsze, wnętrze smartfonu. Wygląd jest estetyczny oraz nienaganny. Pozostaje tylko pytanie, czy to wszystko warte jest aż tyle pieniędzy? To już kwestia indywidualna, ale chyba warto dać więcej za niezawodność sprzętu i mieć pewność działania.