AirPods 3 – jeszcze lepsza redukcja hałasu

AirPods 3 – premiera grudzień 2019r.

Jeszcze w tym roku powinniśmy móc zakupić nowe słuchawki bezprzewodowe AirPods 3. Tym czym chce nas zaskoczyć Apple to jeszcze lepsza redukcja hałasu niż dotychczas. Wodoodporne słuchawki nie powinny mieć problemu z funkcjonowaniem nawet podczas deszczowej pogody. Premiery nowych AirPods 3 spodziewamy się pod koniec roku w grudniu.

Aktywna redukcja hałasu – noise cancelling

Nowe słuchawki mają pozwolć idealnie wyciszyć dźwięki otoczenia zapewniając jeszcze lepszy komfort i jakośc sluchania muzyki lub rozmowy przez telefon eliminując zakłócenia z zewnątrz. Po marcowej aktualizacji AirPods Apple oczywiście nieco poprawiło jakoś użytkowania nowego sprzętu jednak to jeszcze nie do końca jest to czego oczekiwali użytkownicy. Możliwe, że Apple znacznie rozbuduje dostęp do asystenta głosowego Siri. Redukcję hałasu możemy podzielić na pasywną i aktywną. Aktywna redukcja polega na tym, że mikrofony umieszczone przy samych słuchawkach rejestrują hałas otoczenia i przekazują go do procesora emitując przeciwfalę – dźwięk odpowiadający dochodzącemu z otoczenia hałasów dzięki czemu oba dźwięki niwelują się, a użytkownik nie słyszy żadnego z nich.

Jakie AirPods kupić?

Wiele osób poszukuje informacji Jakie AirPods kupić. Wybór nie jest prosty jednak Apple dla każdego przygotowało coś odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb. Do wyboru mamy AirPods Pro, AirPods 2, AirPods 3 oraz AirPods Max. te ostatnie wyróżniają się spośród wszystkich tym, że są nausznikami zabudowanymi, co przy okazji może okazać się skutecznym ocieplaczem uszu zimą. Zauważalna jest też znaczna różnica jakości dźwięku dzieki bardziej szczelnej izolacji od dźwięków z zewnątrz. AirPods Max wyróżnia się również największą pojemnością baterii. Należy też zauważyć, że ten model model Apple AirPods nie gwarantuje odporności na wodę. Najbardziej praktycznym wyborem okazują się AirPods Pro ze względu na swoją przystępną cenę oraz funkcjonalność. AirPods Pro zapewniaja najlepszą jakość dźwięku i wygłuszenie odgłosów otoczenia wśród wszystkich słuchawek dousznych.

Czytaj Czym różni się aktywna refukcja szumów od pasywnej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *